Krem Bananowy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Krem Bananowy – sympatyczny goryl pokaże Ci jak zrobić jego przysmak, czyli ciasto z pysznym kremem bananowym. Goryl w kuchni radzi sobie bardzo dobrze, jedyne co musimy robić to klikać na odpowiednie produkty czy naczynia, aby goryl wziął je, przeniósł lub przesypał. Obserwuj go, a może samemu przygotujesz podobny deser w swojej kuchni. Na pewno będzie to coś co zadziwi Twoją rodzinkę, bo nieczęsto jemy krem z bananów, prawda?

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 4 138 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Pieczenie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kanapki Barbie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Bar Gry Warzywa Gry Owoce Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka