Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Krabowo Krewetkowa Uczta – czas na udekorowanie stołu na wielkie rybne przyjęcie. Na stole królować będą owoce morza, takie jak krewetki czy kraby oraz pyszne smażone rybki. Klikaj na ikonki w kształcie gwiazdek w prawym, dolnym rogu ekranu gry, a następnie rozwinie Ci się lista po prawej stronie. Przejrzyj wszystko co znajduje się na tej liście i wybierz to co wygląda Twoim zdaniem najładniej i najbardziej pasuje do kompozycji Twojego stołu.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 3 428 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Słodkie Gry Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Makaron Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Lody Gry Bar