Krabowe Pyszności - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Krabowe Pyszności (Crab Cakes) – Pyszności spod znaku kraba. A w tle cudowna plaża i palmy. W takich okolicznościach przyrody gotowanie i przyrządzanie dań z owoców morza to obowiązkowa pozycja dla każdego kucharza. Dla doświadczonego, jak i początkującego, któremu wszystko podpowiemy, aby krab kojarzył się nie tylko z ostrymi szczypcami.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 352 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Przepisy Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Kurczak Barbie Gry Gry Warzywa Gra Deser Gry Kanapki Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam