Kopiowanie Ciasta Toto | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Kopiowanie Ciasta Toto – spróbuj skopiować ciasto dokładnie takie jakie zrobił Toto. Po prawej stronie widzisz jego wersję ciasta lub tortu. Na dole ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany, klikaj na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w dekoracji. Dobierz wszystkie elementy tak, aby ciasta były identyczne. Masz ograniczoną ilość czasu, wykonaj zadanie poprawnie i przejdź do kolejnego etapu gry.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 192 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zupy Gra Deser Gry Kanapki Gry Torty Gry Warzywa Gry Kurczak