Kopiowanie Ciasta Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kopiowanie Ciasta Toto – spróbuj skopiować ciasto dokładnie takie jakie zrobił Toto. Po prawej stronie widzisz jego wersję ciasta lub tortu. Na dole ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany, klikaj na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w dekoracji. Dobierz wszystkie elementy tak, aby ciasta były identyczne. Masz ograniczoną ilość czasu, wykonaj zadanie poprawnie i przejdź do kolejnego etapu gry.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 705 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Owoce Gry Lody Gry Torty Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gra Deser Gry Śniadanie Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kanapki Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Makaron