Kopiowanie Ciasta Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Kopiowanie Ciasta Toto – spróbuj skopiować ciasto dokładnie takie jakie zrobił Toto. Po prawej stronie widzisz jego wersję ciasta lub tortu. Na dole ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany, klikaj na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w dekoracji. Dobierz wszystkie elementy tak, aby ciasta były identyczne. Masz ograniczoną ilość czasu, wykonaj zadanie poprawnie i przejdź do kolejnego etapu gry.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 932 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Fast Food Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Ciastka Gry Bar Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gra Deser Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Owoce Gry Kurczak