Kopiowanie Ciasta Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Kopiowanie Ciasta Toto – spróbuj skopiować ciasto dokładnie takie jakie zrobił Toto. Po prawej stronie widzisz jego wersję ciasta lub tortu. Na dole ekranu gry znajdują się ikonki do zmiany, klikaj na każdą z nich wielokrotnie, a po każdym kliknięciu zmieni się coś w dekoracji. Dobierz wszystkie elementy tak, aby ciasta były identyczne. Masz ograniczoną ilość czasu, wykonaj zadanie poprawnie i przejdź do kolejnego etapu gry.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 815 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Zupy Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Bar Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Lody Gry Fast Food Gry Obiad Gry Kanapki Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Makaron Gra Ciasto Gry Torty Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Ciastka