Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Konkurs Na Tort Weselny – W tej grze weźmiesz udział w konkursie na tort weselny: po prawej stronie postawiono tort, który będzie wzorem. Twoim zadaniem jest takie ustrojenie swojego weselnego tortu, by był taki sam jak ten przykładowy. W każdym etapie masz określoną ilość czasu, więc śpiesz się, śpiesz:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1792 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Pieczenie Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Hamburgery Gry Pizza Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Torty