Konkurs Na Tort Weselny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs Na Tort Weselny – W tej grze weźmiesz udział w konkursie na tort weselny: po prawej stronie postawiono tort, który będzie wzorem. Twoim zadaniem jest takie ustrojenie swojego weselnego tortu, by był taki sam jak ten przykładowy. W każdym etapie masz określoną ilość czasu, więc śpiesz się, śpiesz:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 409 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Owoce Barbie Gry Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zarabianie