Konkurs Na Tort Weselny | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Konkurs Na Tort Weselny – W tej grze weźmiesz udział w konkursie na tort weselny: po prawej stronie postawiono tort, który będzie wzorem. Twoim zadaniem jest takie ustrojenie swojego weselnego tortu, by był taki sam jak ten przykładowy. W każdym etapie masz określoną ilość czasu, więc śpiesz się, śpiesz:)

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 052 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Lody Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Torty Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bar Gra Deser Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę