Konkurs na Hot Dogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs na Hot Dogi – Weź udział w konkursie na własnoręczne przygotowanie hot dogów! Na środku ustawiono wzór, według którego musisz przyrządzić swojego hot doga (po prawej stronie). Jeśli chcesz pokonać rywala, musisz zrobić to jak najszybciej i oczywiście – nie pomylić się:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 669 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Warzywa Gra Ciasto Gra Deser Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Bar Gry Lody Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Makaron Barbie Gry Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Hamburgery