Konkurs na Hot Dogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs na Hot Dogi – Weź udział w konkursie na własnoręczne przygotowanie hot dogów! Na środku ustawiono wzór, według którego musisz przyrządzić swojego hot doga (po prawej stronie). Jeśli chcesz pokonać rywala, musisz zrobić to jak najszybciej i oczywiście – nie pomylić się:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 030 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Fast Food Gra Deser Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Lody Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Bar Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie