Konkurs na Hot Dogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs na Hot Dogi – Weź udział w konkursie na własnoręczne przygotowanie hot dogów! Na środku ustawiono wzór, według którego musisz przyrządzić swojego hot doga (po prawej stronie). Jeśli chcesz pokonać rywala, musisz zrobić to jak najszybciej i oczywiście – nie pomylić się:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 3 712 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Lody Gry Torty Gry Przepisy Gry Zupy Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Obiad Gra Deser Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Ciasto