Konkurs na Hot Dogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs na Hot Dogi – Weź udział w konkursie na własnoręczne przygotowanie hot dogów! Na środku ustawiono wzór, według którego musisz przyrządzić swojego hot doga (po prawej stronie). Jeśli chcesz pokonać rywala, musisz zrobić to jak najszybciej i oczywiście – nie pomylić się:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 224 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Lody Gry Bar Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gra Deser Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Kurczak