Konkurs na Hot Dogi - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs na Hot Dogi – Weź udział w konkursie na własnoręczne przygotowanie hot dogów! Na środku ustawiono wzór, według którego musisz przyrządzić swojego hot doga (po prawej stronie). Jeśli chcesz pokonać rywala, musisz zrobić to jak najszybciej i oczywiście – nie pomylić się:)

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 131 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Obiad Słodkie Gry Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Torty Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Barbie Gry Gry Makaron Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy