Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs na Hot Dogi – Weź udział w konkursie na własnoręczne przygotowanie hot dogów! Na środku ustawiono wzór, według którego musisz przyrządzić swojego hot doga (po prawej stronie). Jeśli chcesz pokonać rywala, musisz zrobić to jak najszybciej i oczywiście – nie pomylić się:)

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2492 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Bar Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kurczak Gry Owoce Gry Warzywa Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Pieczenie