Konkurs na Hot Doga | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs na Hot Doga – Stwórz dokładnie takiego samego hot doga jak ten, którego widzisz na obrazku. Ważne jest, aby każdy element był taki sam. Na początku gry nauczysz się wszystkiego, podążając za instrukcjami i robiąc dokładnie to samo co pokazuje czerwona strzałka po lewej stronie. Zrób co w Twojej mocy, aby wygrać ten konkurs. Rywalizacja i dobra zabawa gwarantowane.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 097 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Zupy Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Obiad Gra Ciasto Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Torty Gry Śniadanie Gry Kuchnia