Konkurs Dekorowania Ciast - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Konkurs Dekorowania Ciast – weź udział w konkursie dekorowania ciast i zdobądź jak największą ilość punktów. Kiedy dołączysz do konkursu, Twoim zadaniem będzie udekorować Twoje ciasto dokładnie tak samo jak to, które stoi obok. Ciasto musi wyglądać identycznie, wybieraj spośród posypek, polew czy owocowych dodatków i pamiętaj, że ta gra jest na czas. Powodzenia w przechodzeniu kolejnych poziomów. Możesz również udekorować swoje ciasto bez brania udziału w konkursie. Udanej zabawy!

Sterowanie – zmieniaj elementy dekoracji klikając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 11 819 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Torty Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Makaron Gra Deser Gry Ciastka Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Śniadanie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam