Konkurs Dekorowania Ciast - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs Dekorowania Ciast – weź udział w konkursie dekorowania ciast i zdobądź jak największą ilość punktów. Kiedy dołączysz do konkursu, Twoim zadaniem będzie udekorować Twoje ciasto dokładnie tak samo jak to, które stoi obok. Ciasto musi wyglądać identycznie, wybieraj spośród posypek, polew czy owocowych dodatków i pamiętaj, że ta gra jest na czas. Powodzenia w przechodzeniu kolejnych poziomów. Możesz również udekorować swoje ciasto bez brania udziału w konkursie. Udanej zabawy!

Sterowanie – zmieniaj elementy dekoracji klikając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 11 637 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kurczak Gry Hamburgery Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zupy Gry Bar Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam