Konkurs Dekorowania Ciast - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Konkurs Dekorowania Ciast – weź udział w konkursie dekorowania ciast i zdobądź jak największą ilość punktów. Kiedy dołączysz do konkursu, Twoim zadaniem będzie udekorować Twoje ciasto dokładnie tak samo jak to, które stoi obok. Ciasto musi wyglądać identycznie, wybieraj spośród posypek, polew czy owocowych dodatków i pamiętaj, że ta gra jest na czas. Powodzenia w przechodzeniu kolejnych poziomów. Możesz również udekorować swoje ciasto bez brania udziału w konkursie. Udanej zabawy!

Sterowanie – zmieniaj elementy dekoracji klikając myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.9/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 11 497 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Obiad Gry Fast Food Gry Lody Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gra Deser Gry Torty Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Owoce Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kuchnia