Kolorowe Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Święto Dziękczynienia (Thanksgiving Rainbow Turkey) – ten indyk jest wielbicielem święta dziękczynienia. Przygotujcie go do tego ważnego wydarzenia dobierając mu kolorowe ubranko (nie zapomnijcie o nowym ogonie, skrzydłach i dziobie!). Wystarczy klikać w ikonki wokół zwierzaka, by zmieniać jego wygląd.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 741 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Lody Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Zarabianie Gra Deser Gry Pieczenie Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Obiad