Kolorowe Święto Dziękczynienia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Święto Dziękczynienia (Thanksgiving Rainbow Turkey) – ten indyk jest wielbicielem święta dziękczynienia. Przygotujcie go do tego ważnego wydarzenia dobierając mu kolorowe ubranko (nie zapomnijcie o nowym ogonie, skrzydłach i dziobie!). Wystarczy klikać w ikonki wokół zwierzaka, by zmieniać jego wygląd.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 611 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Owoce Gry Torty Gra Deser Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Lody Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Bar Gry Pizza Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Kuchnia Barbie Gry