Kolorowe Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Święto Dziękczynienia (Thanksgiving Rainbow Turkey) – ten indyk jest wielbicielem święta dziękczynienia. Przygotujcie go do tego ważnego wydarzenia dobierając mu kolorowe ubranko (nie zapomnijcie o nowym ogonie, skrzydłach i dziobie!). Wystarczy klikać w ikonki wokół zwierzaka, by zmieniać jego wygląd.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 797 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Bar Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kanapki Gry Obiad Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Torty Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Owoce Gry Warzywa Gry Zupy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Kurczak