Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Święto Dziękczynienia (Thanksgiving Rainbow Turkey) – ten indyk jest wielbicielem święta dziękczynienia. Przygotujcie go do tego ważnego wydarzenia dobierając mu kolorowe ubranko (nie zapomnijcie o nowym ogonie, skrzydłach i dziobie!). Wystarczy klikać w ikonki wokół zwierzaka, by zmieniać jego wygląd.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 311 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Fast Food Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Ciastka Gra Deser Gry Owoce Gry Lody Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Torty Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Pizza Słodkie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe