Kolorowe Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Święto Dziękczynienia (Thanksgiving Rainbow Turkey) – ten indyk jest wielbicielem święta dziękczynienia. Przygotujcie go do tego ważnego wydarzenia dobierając mu kolorowe ubranko (nie zapomnijcie o nowym ogonie, skrzydłach i dziobie!). Wystarczy klikać w ikonki wokół zwierzaka, by zmieniać jego wygląd.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 483 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Warzywa Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Obiad Barbie Gry Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zupy Gra Ciasto Gry Pieczenie