Kolorowe Soczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Soczki – to ciekawa gierka w której zabawimy się w barmankę, a raczej wcielimy się w bardzo nietypowy zawód barmanki. Otóż nasza bohaterka ma za zadanie wykonać picie zgodnie z zamówionym przez klienta kolorem. Do tego celu służy maszyna do mieszania soczków (kolorów), która posiada 3 podstawowe kolory: niebieski, zielony, czerwony z płynną regulacją odcieni. Trzeba tak ustawić 3 kolorowe składniki aby powstał ten żądany. Mała podpowiedź: Czarny – wszystkie na dole, Biały – wszystkie u góry, Czerwony – wskaźnik czerwony na 255, pozostałe na 0; Zielony – zielony 255, pozostałe na 0; Niebieski – niebieski 255, pozostałe na 0. Reszta to kombinacje. Powodzenia!

Steruj myszką w tej grze.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 10 396 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Lody Barbie Gry Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Owoce Słodkie Gry Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gra Deser