Kolorowe Soczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Soczki – to ciekawa gierka w której zabawimy się w barmankę, a raczej wcielimy się w bardzo nietypowy zawód barmanki. Otóż nasza bohaterka ma za zadanie wykonać picie zgodnie z zamówionym przez klienta kolorem. Do tego celu służy maszyna do mieszania soczków (kolorów), która posiada 3 podstawowe kolory: niebieski, zielony, czerwony z płynną regulacją odcieni. Trzeba tak ustawić 3 kolorowe składniki aby powstał ten żądany. Mała podpowiedź: Czarny – wszystkie na dole, Biały – wszystkie u góry, Czerwony – wskaźnik czerwony na 255, pozostałe na 0; Zielony – zielony 255, pozostałe na 0; Niebieski – niebieski 255, pozostałe na 0. Reszta to kombinacje. Powodzenia!

Steruj myszką w tej grze.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 10 321 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gra Deser Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Przepisy