Kolorowe Soczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Soczki – to ciekawa gierka w której zabawimy się w barmankę, a raczej wcielimy się w bardzo nietypowy zawód barmanki. Otóż nasza bohaterka ma za zadanie wykonać picie zgodnie z zamówionym przez klienta kolorem. Do tego celu służy maszyna do mieszania soczków (kolorów), która posiada 3 podstawowe kolory: niebieski, zielony, czerwony z płynną regulacją odcieni. Trzeba tak ustawić 3 kolorowe składniki aby powstał ten żądany. Mała podpowiedź: Czarny – wszystkie na dole, Biały – wszystkie u góry, Czerwony – wskaźnik czerwony na 255, pozostałe na 0; Zielony – zielony 255, pozostałe na 0; Niebieski – niebieski 255, pozostałe na 0. Reszta to kombinacje. Powodzenia!

Steruj myszką w tej grze.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 10 108 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Deser Gry Bar Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Lody