Kolorowe Soczki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Kolorowe Soczki – to ciekawa gierka w której zabawimy się w barmankę, a raczej wcielimy się w bardzo nietypowy zawód barmanki. Otóż nasza bohaterka ma za zadanie wykonać picie zgodnie z zamówionym przez klienta kolorem. Do tego celu służy maszyna do mieszania soczków (kolorów), która posiada 3 podstawowe kolory: niebieski, zielony, czerwony z płynną regulacją odcieni. Trzeba tak ustawić 3 kolorowe składniki aby powstał ten żądany. Mała podpowiedź: Czarny – wszystkie na dole, Biały – wszystkie u góry, Czerwony – wskaźnik czerwony na 255, pozostałe na 0; Zielony – zielony 255, pozostałe na 0; Niebieski – niebieski 255, pozostałe na 0. Reszta to kombinacje. Powodzenia!

Steruj myszką w tej grze.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 10 197 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Lody Gry Ciastka Gra Deser Gry Warzywa Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kanapki Gry Makaron Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Owoce Gry Fast Food Gry Bar Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Przepisy