Koktajle Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Koktajle Toto – pomóż sympatycznemu Toto obsłużyć wszystkich klientów baru. Patrz uważnie co zamawiają i odszukaj owoce oraz napoje na ladzie baru Toto. Nie ociągaj się, bo stracisz klientów. Powodzenia w przyrządzaniu pysznych koktajli!

Sterowanie – sięgaj przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 9 180 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Obiad Gry Torty Gry Zarabianie Gry Bar Gry Lody Gry Warzywa Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Barbie Gry Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Kuchnia