Koktajle Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Hamburger nie wywodzi się od słowa Ham (ang. szynka), ale od niemieckiego miasta Hamburg. Hamburgera czyli "befsztyk po hambursku" wymyślił w 1904 roku niemiecki garncarz Fletcher Davis, który pewnego razu swoim gościom w barze w Teksasie zaproponował kotlet na grzance z sałatą, musztardą i majonezem. Tak powstał znany dziś na całym świecie hamburger i jego różne odmiany jak cheeseburger, fishburger czy chickenburger.
Trwa ładowanie gry...

Koktajle Toto – pomóż sympatycznemu Toto obsłużyć wszystkich klientów baru. Patrz uważnie co zamawiają i odszukaj owoce oraz napoje na ladzie baru Toto. Nie ociągaj się, bo stracisz klientów. Powodzenia w przyrządzaniu pysznych koktajli!

Sterowanie – sięgaj przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 9 025 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Makaron Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Kanapki Barbie Gry Gry Owoce Gry Lody Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bar Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Obiad Gra Deser Gry Torty