Koktajle Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Koktajle Toto – pomóż sympatycznemu Toto obsłużyć wszystkich klientów baru. Patrz uważnie co zamawiają i odszukaj owoce oraz napoje na ladzie baru Toto. Nie ociągaj się, bo stracisz klientów. Powodzenia w przyrządzaniu pysznych koktajli!

Sterowanie – sięgaj przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 8 861 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Torty Gry Ciastka Barbie Gry Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Lody Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gra Deser Gry Obiad Gry Warzywa