Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Koktajle Dla Psiaków – spragnione psiaki przybiegają do Twojego koktajlowego baru, aby napić się pysznego, owocowego napoju. Ale psiaki zaraz muszę biec dalej, więc nie będą zbyt długo czekały na koktajl. Szybko zerknij z jakich owoców chciałby Twój klient napój i kliknij na owoce, a potem na pojemnik do miksowania. Kiedy sok zostanie nalany do kubka, przeciągnij kubek na ikonkę zamówienia nad głową psiaka. Obsługuj szybko i zdobywaj punkty. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy gotowe zamówienie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 5 925 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Lody Barbie Gry Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Bar Gry Makaron Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Torty Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Owoce Gra Deser