Koktajle Dla Psiaków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Koktajle Dla Psiaków – spragnione psiaki przybiegają do Twojego koktajlowego baru, aby napić się pysznego, owocowego napoju. Ale psiaki zaraz muszę biec dalej, więc nie będą zbyt długo czekały na koktajl. Szybko zerknij z jakich owoców chciałby Twój klient napój i kliknij na owoce, a potem na pojemnik do miksowania. Kiedy sok zostanie nalany do kubka, przeciągnij kubek na ikonkę zamówienia nad głową psiaka. Obsługuj szybko i zdobywaj punkty. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy gotowe zamówienie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 7 314 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Pieczenie Gra Deser Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Bar Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Obiad Gry Owoce Gra Ciasto