Koktajle Dla Psiaków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Koktajle Dla Psiaków – spragnione psiaki przybiegają do Twojego koktajlowego baru, aby napić się pysznego, owocowego napoju. Ale psiaki zaraz muszę biec dalej, więc nie będą zbyt długo czekały na koktajl. Szybko zerknij z jakich owoców chciałby Twój klient napój i kliknij na owoce, a potem na pojemnik do miksowania. Kiedy sok zostanie nalany do kubka, przeciągnij kubek na ikonkę zamówienia nad głową psiaka. Obsługuj szybko i zdobywaj punkty. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy gotowe zamówienie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 7 102 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Torty Barbie Gry Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Zupy Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gra Deser Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Owoce