Koktajle Dla Psiaków - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Koktajle Dla Psiaków – spragnione psiaki przybiegają do Twojego koktajlowego baru, aby napić się pysznego, owocowego napoju. Ale psiaki zaraz muszę biec dalej, więc nie będą zbyt długo czekały na koktajl. Szybko zerknij z jakich owoców chciałby Twój klient napój i kliknij na owoce, a potem na pojemnik do miksowania. Kiedy sok zostanie nalany do kubka, przeciągnij kubek na ikonkę zamówienia nad głową psiaka. Obsługuj szybko i zdobywaj punkty. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy gotowe zamówienie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 7 460 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Owoce Gra Deser Gry Lody Gry Dekorowanki Barbie Gry Słodkie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Torty Gry Makaron