Koktajle Dla Psiaków | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Koktajle Dla Psiaków – spragnione psiaki przybiegają do Twojego koktajlowego baru, aby napić się pysznego, owocowego napoju. Ale psiaki zaraz muszę biec dalej, więc nie będą zbyt długo czekały na koktajl. Szybko zerknij z jakich owoców chciałby Twój klient napój i kliknij na owoce, a potem na pojemnik do miksowania. Kiedy sok zostanie nalany do kubka, przeciągnij kubek na ikonkę zamówienia nad głową psiaka. Obsługuj szybko i zdobywaj punkty. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy gotowe zamówienie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 6 137 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Przepisy Gry Lody Gry Zupy Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Owoce Barbie Gry Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gra Deser Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry z Czekoladą