Kokosowe Pyszności - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Kokosowe Pyszności (Coconut Ice-Cream) – Czy przy pomocy jedzenia można poczuć się, jak w ciepłych krajach. Sprawdźmy, czy kokosowe lodowe pyszności mogą nam to ułatwić. Ale najpierw zakupy w pobliskim sklepiku. Oczywiście kokosowe smaki są dominujące. A co jeszcze?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 313 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Fast Food Gry Owoce Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Obiad Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Kuchnia Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę