Kokosowe Pyszności - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kokosowe Pyszności (Coconut Ice-Cream) – Czy przy pomocy jedzenia można poczuć się, jak w ciepłych krajach. Sprawdźmy, czy kokosowe lodowe pyszności mogą nam to ułatwić. Ale najpierw zakupy w pobliskim sklepiku. Oczywiście kokosowe smaki są dominujące. A co jeszcze?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 072 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kanapki Barbie Gry Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Deser Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Makaron Gry Bar Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Kurczak