Kokosowe Pyszności - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kokosowe Pyszności (Coconut Ice-Cream) – Czy przy pomocy jedzenia można poczuć się, jak w ciepłych krajach. Sprawdźmy, czy kokosowe lodowe pyszności mogą nam to ułatwić. Ale najpierw zakupy w pobliskim sklepiku. Oczywiście kokosowe smaki są dominujące. A co jeszcze?

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 600 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Torty Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Deser Gry Lody Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Barbie Gry Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Przepisy