Kocham Lemoniadę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kocham Lemoniadę – wielbicieli lemoniady jest wielu, zwłaszcza w piękne i upalne lato. Ubierz jedną z takich właśnie miłośniczek, która właśnie wybrała się do kokjtal baru, w odpowiedni strój. Niech inni nie mają wątpliwości, że kocha lemoniadę!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 345 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Deser Gry Lody Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gra Ciasto Gry Torty Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Barbie Gry Gry Owoce Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Ciastka