Kocham Lemoniadę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Kocham Lemoniadę – wielbicieli lemoniady jest wielu, zwłaszcza w piękne i upalne lato. Ubierz jedną z takich właśnie miłośniczek, która właśnie wybrała się do kokjtal baru, w odpowiedni strój. Niech inni nie mają wątpliwości, że kocha lemoniadę!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 389 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Torty Gry Owoce Gry Kanapki Barbie Gry Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Warzywa Gra Deser Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Fast Food Gry Obiad Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek