Kocham Lemoniadę - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kocham Lemoniadę – wielbicieli lemoniady jest wielu, zwłaszcza w piękne i upalne lato. Ubierz jedną z takich właśnie miłośniczek, która właśnie wybrała się do kokjtal baru, w odpowiedni strój. Niech inni nie mają wątpliwości, że kocha lemoniadę!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 540 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Torty Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Owoce Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kurczak Gry Fast Food