Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kocham Lemoniadę – wielbicieli lemoniady jest wielu, zwłaszcza w piękne i upalne lato. Ubierz jedną z takich właśnie miłośniczek, która właśnie wybrała się do kokjtal baru, w odpowiedni strój. Niech inni nie mają wątpliwości, że kocha lemoniadę!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 761 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Torty Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Zupy Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Makaron Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Warzywa Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Lody Gry Ciastka