Kocham Lemoniadę | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Kocham Lemoniadę – wielbicieli lemoniady jest wielu, zwłaszcza w piękne i upalne lato. Ubierz jedną z takich właśnie miłośniczek, która właśnie wybrała się do kokjtal baru, w odpowiedni strój. Niech inni nie mają wątpliwości, że kocha lemoniadę!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 458 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Bar Gry Makaron Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Fast Food Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zupy Barbie Gry