Klopsiki z Serem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Klopsiki z Serem (Cheesy Meatballs) – W ogólnym, rodzinnym głosowaniu zadecydowane, że dziś na obiad będą klopsiki. Jako, że wszyscy są już głodni, mama czym prędzej zabiera się do przygotowywania obiadu. Czy pomożesz jej w tym zadaniu. Trzeba zrobić niezbędne zakupy a potem w kuchni szybciutko przygotować danie. Widok zajadającej się ze smakiem rodziny jest cudownym podziękowaniem za trud.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 2 391 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Owoce Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Przepisy Gra Deser