Klopsiki z Serem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Klopsiki z Serem (Cheesy Meatballs) – W ogólnym, rodzinnym głosowaniu zadecydowane, że dziś na obiad będą klopsiki. Jako, że wszyscy są już głodni, mama czym prędzej zabiera się do przygotowywania obiadu. Czy pomożesz jej w tym zadaniu. Trzeba zrobić niezbędne zakupy a potem w kuchni szybciutko przygotować danie. Widok zajadającej się ze smakiem rodziny jest cudownym podziękowaniem za trud.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.1/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 702 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Barbie Gry Gry Fast Food Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Torty Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto