Kinowy Fast Food | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Kinowy Fast Food – aby zjeść fast fooda w tym samochodowym kinie, klienci wcale nie muszą wychodzić z auta! To kelnerka podchodzi, zbiera zamówienie i podaje je klientowi prosto do ręki. W tej grze będziesz taką właśnie kelnerką, która na swojej głowie ma także zamawianie brakujących w knajpce produktów. Na początku możecie włączyć tutorial, który krok po kroku wyjaśni co macie zrobić.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 001 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zupy Gry Lody Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Barbie Gry Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Pizza Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Warzywa