Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kinowy Fast Food – aby zjeść fast fooda w tym samochodowym kinie, klienci wcale nie muszą wychodzić z auta! To kelnerka podchodzi, zbiera zamówienie i podaje je klientowi prosto do ręki. W tej grze będziesz taką właśnie kelnerką, która na swojej głowie ma także zamawianie brakujących w knajpce produktów. Na początku możecie włączyć tutorial, który krok po kroku wyjaśni co macie zrobić.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 928 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Bar Słodkie Gry Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kanapki Gra Ciasto Gra Deser Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Przepisy