Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kinowy Fast Food – aby zjeść fast fooda w tym samochodowym kinie, klienci wcale nie muszą wychodzić z auta! To kelnerka podchodzi, zbiera zamówienie i podaje je klientowi prosto do ręki. W tej grze będziesz taką właśnie kelnerką, która na swojej głowie ma także zamawianie brakujących w knajpce produktów. Na początku możecie włączyć tutorial, który krok po kroku wyjaśni co macie zrobić.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 777 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Owoce Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kuchnia Gry Torty Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kanapki Gry Bar Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Kurczak Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą