Kinowa Zarabianka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kinowa Zarabianka – Co powiecie na kulinarną pracę w kinie – popcorn, cola i inne kinowe przysmaki? Na taki właśnie pomysł wpadli bohaterowie gry Mary i Jake, którzy postanowili spróbować swoich sił w kinowej gastronomii. Wybierz jednego z bohaterów i sprawdź się razem z nim w wyzwaniu jakie niesie praca w kinowym barze.

Obsługuj, zbieraj zamówienia i realizuj je – wszystko za pomocą Myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 61)
Grano już: 14 939 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Torty Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Warzywa Gry Lody Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Obiad Słodkie Gry Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie