Kinowa Zarabianka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kinowa Zarabianka – Co powiecie na kulinarną pracę w kinie – popcorn, cola i inne kinowe przysmaki? Na taki właśnie pomysł wpadli bohaterowie gry Mary i Jake, którzy postanowili spróbować swoich sił w kinowej gastronomii. Wybierz jednego z bohaterów i sprawdź się razem z nim w wyzwaniu jakie niesie praca w kinowym barze.

Obsługuj, zbieraj zamówienia i realizuj je – wszystko za pomocą Myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 61)
Grano już: 15 920 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gra Ciasto Barbie Gry Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bar Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Makaron Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Pieczenie Gra Deser Gry Lody Gry Kuchnia Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie