Kinowa Zarabianka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kinowa Zarabianka – Co powiecie na kulinarną pracę w kinie – popcorn, cola i inne kinowe przysmaki? Na taki właśnie pomysł wpadli bohaterowie gry Mary i Jake, którzy postanowili spróbować swoich sił w kinowej gastronomii. Wybierz jednego z bohaterów i sprawdź się razem z nim w wyzwaniu jakie niesie praca w kinowym barze.

Obsługuj, zbieraj zamówienia i realizuj je – wszystko za pomocą Myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 61)
Grano już: 15 625 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Lody Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Makaron Gry Kuchnia Słodkie Gry Gra Deser Gry Kanapki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Owoce Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Obiad