Kieszonki A La Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kieszonki A La Pizza – znudziła Ci się standardowa pizza? Ale wciąż uwielbiasz jej smak? To mamy coś specjalnie dla Ciebie. Kieszonki wypełnione składnikami takimi jakie ma pizza. Po pierwszym gryzie zobaczysz jak po same brzegi wypełniona jest bułka, a smak do złudzenia przypominał będzie pizzę. Przygotuj wszystkie składniki, krój, siekaj i smacznego.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.9/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 6 091 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Bar Gry Kanapki Gra Deser Gry Pieczenie Gry Torty Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Barbie Gry Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Lody Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gra Ciasto Gry Fast Food