Kieruj Indykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Orzeszek pistacjowy to nie taki znowu zwykły orzeszek:). W porównaniu do innych orzechów jeden orzeszek pistacjowy to tylko 3 kalorie. Ponadto pistacje zawierają sporo witaminy B6, która pozytywnie wpływa na ilość czerwonych krwinek. Ogólnie to bardzo zdrowe i pożywne orzeszki.
Trwa ładowanie gry...

Kieruj Indykiem – to świetna gra pełna humoru. Jesteś na stole kuchennym i kierujesz indykiem. Twoim zadaniem jest zdobyć jak najwięcej punktów. W pierwszym poziomie gry musisz zebrać 50 piórek. Wciskamy ‚go’ i ruszając myszką w lewo i w prawo łapiesz piórka. Uwaga na inne przedmioty, nie łap ich. Możesz zostać nadziany przez widelec. Powodzenia w zdobywaniu jak największej ilości punktów.

Sterowanie – przesuwaj myszkę w lewo i w prawo.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 306 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Ciastka Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Fast Food Gry Obiad Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Warzywa Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zupy Gotowanie z Sarą