Kieruj Indykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Kieruj Indykiem – to świetna gra pełna humoru. Jesteś na stole kuchennym i kierujesz indykiem. Twoim zadaniem jest zdobyć jak najwięcej punktów. W pierwszym poziomie gry musisz zebrać 50 piórek. Wciskamy ‚go’ i ruszając myszką w lewo i w prawo łapiesz piórka. Uwaga na inne przedmioty, nie łap ich. Możesz zostać nadziany przez widelec. Powodzenia w zdobywaniu jak największej ilości punktów.

Sterowanie – przesuwaj myszkę w lewo i w prawo.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 478 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Lody Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery