Kiełbaski z Puree | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kiełbaski z Puree – przygotuj pyszne kiełbaski z ziemniaczkami przeciśniętymi na delikatne i kremowe puree. Przejdź do kuchni i wybierz wszystkie potrzebne składniki. Czerwona strzałka będzie Ci zawsze pomagać i wskazywać gdzie należy kliknąć. Zobacz co jest potrzebne, a może spróbujesz zrobić podobne danie u siebie w domu? Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 584 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kurczak Gry Pizza Barbie Gry Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Owoce Gry Warzywa Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki