Kiełbaski z Puree - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kiełbaski z Puree – przygotuj pyszne kiełbaski z ziemniaczkami przeciśniętymi na delikatne i kremowe puree. Przejdź do kuchni i wybierz wszystkie potrzebne składniki. Czerwona strzałka będzie Ci zawsze pomagać i wskazywać gdzie należy kliknąć. Zobacz co jest potrzebne, a może spróbujesz zrobić podobne danie u siebie w domu? Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 839 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Makaron Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Obiad Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Bar Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie