Kelnerka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kelnerka – pomóż kelnerce obsługiwać gości. Do ogarnięcia jest cała restauracja, czyli cztery stoliki. Przychodzi klient, więc trzeba do niego podejść, wziąć zamówienie a potem szybciutko do kuchni po zamówione dania, napoje czy przekąski. Nie pozwól, by klient wyszedł z restauracji niezadowolony. Zdobądź jak najwięcej punktów. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przesuwaj ekran w lewo lub w prawo myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 13 317 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Owoce Gry Kurczak Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Lody Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Torty Gry Makaron Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zupy Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie