Kelnerka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kelnerka – pomóż kelnerce obsługiwać gości. Do ogarnięcia jest cała restauracja, czyli cztery stoliki. Przychodzi klient, więc trzeba do niego podejść, wziąć zamówienie a potem szybciutko do kuchni po zamówione dania, napoje czy przekąski. Nie pozwól, by klient wyszedł z restauracji niezadowolony. Zdobądź jak najwięcej punktów. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przesuwaj ekran w lewo lub w prawo myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 10 860 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Bar Gry Ciastka Gry Torty Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Lody Gry Pizza Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Kanapki