Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kelnerka – pomóż kelnerce obsługiwać gości. Do ogarnięcia jest cała restauracja, czyli cztery stoliki. Przychodzi klient, więc trzeba do niego podejść, wziąć zamówienie a potem szybciutko do kuchni po zamówione dania, napoje czy przekąski. Nie pozwól, by klient wyszedł z restauracji niezadowolony. Zdobądź jak najwięcej punktów. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przesuwaj ekran w lewo lub w prawo myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 10 980 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Owoce Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Lody Gry Kurczak Gry Pizza Gry Obiad Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Torty Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery