Kelnerka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Kelnerka – pomóż kelnerce obsługiwać gości. Do ogarnięcia jest cała restauracja, czyli cztery stoliki. Przychodzi klient, więc trzeba do niego podejść, wziąć zamówienie a potem szybciutko do kuchni po zamówione dania, napoje czy przekąski. Nie pozwól, by klient wyszedł z restauracji niezadowolony. Zdobądź jak najwięcej punktów. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przesuwaj ekran w lewo lub w prawo myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 10 578 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Deser Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Pizza Gry Kanapki Gry Makaron Gry Obiad Gry Torty Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Przepisy