Kebab Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kebab Sary – Sara lubi eksperymentować z daniami z całego świata. Tym razem przedstawi wam swoją wersję kebaba, który odrobinę przypomina nasze szaszłyki. Wykonuj polecenia naszej kucharki pamiętając, że przyzna ci gwiazdki, gdy szybko i bezbłędnie uwiniesz się ze swoją pracą.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 704 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Zupy Gry Lody Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Obiad Barbie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Bar