Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kebab Sary – Sara lubi eksperymentować z daniami z całego świata. Tym razem przedstawi wam swoją wersję kebaba, który odrobinę przypomina nasze szaszłyki. Wykonuj polecenia naszej kucharki pamiętając, że przyzna ci gwiazdki, gdy szybko i bezbłędnie uwiniesz się ze swoją pracą.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2665 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , , , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Torty Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gra Deser Gry Ciastka Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Bar