Kawusia dla Mnie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kawusia dla Mnie – prowadzisz mały sklepik, w którym serwujesz kawę oraz coś słodkiego do niej. Klienci zamawiają coś, co widzisz na obrazku obok nich, a Ty przygotowujesz całe zamówienie. Jeśli sięgniesz po coś źle, możesz wyrzucić to do kosza. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 6 175 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Torty Gry Ciastka Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Obiad Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Lody Gry Śniadanie Gry Przepisy Gra Deser Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto