Kawusia dla Mnie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Kawusia dla Mnie – prowadzisz mały sklepik, w którym serwujesz kawę oraz coś słodkiego do niej. Klienci zamawiają coś, co widzisz na obrazku obok nich, a Ty przygotowujesz całe zamówienie. Jeśli sięgniesz po coś źle, możesz wyrzucić to do kosza. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 943 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Obiad Gry Makaron Gra Deser Gry Bar Gry Zarabianie Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Lody Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Zupy