Kawusia dla Mnie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kawusia dla Mnie – prowadzisz mały sklepik, w którym serwujesz kawę oraz coś słodkiego do niej. Klienci zamawiają coś, co widzisz na obrazku obok nich, a Ty przygotowujesz całe zamówienie. Jeśli sięgniesz po coś źle, możesz wyrzucić to do kosza. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 5 575 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zupy Słodkie Gry Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Przepisy Gry Makaron Gry Lody Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Hamburgery