Kawowa Babeczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Kawowa Babeczka – czy chcesz, aby Twoja kawa wyglądała wyjątkowo? To samo możesz zrobić z filiżanką gorącej czekolady. Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, po każdym kliknięciu zmieni się coś na ekranie. Wybierz najlepsze zestawienie i stwórz swoją filiżankę, która wyglądać będzie jak deser.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 390 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Bar Gra Ciasto Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Lody Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Makaron Gry Kanapki Gry Obiad Gotowanie z Sarą