Kawowa Babeczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kawowa Babeczka – czy chcesz, aby Twoja kawa wyglądała wyjątkowo? To samo możesz zrobić z filiżanką gorącej czekolady. Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, po każdym kliknięciu zmieni się coś na ekranie. Wybierz najlepsze zestawienie i stwórz swoją filiżankę, która wyglądać będzie jak deser.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 271 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Makaron Gry Obiad Gra Deser Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Warzywa