Kawowa Babeczka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kawowa Babeczka – czy chcesz, aby Twoja kawa wyglądała wyjątkowo? To samo możesz zrobić z filiżanką gorącej czekolady. Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, po każdym kliknięciu zmieni się coś na ekranie. Wybierz najlepsze zestawienie i stwórz swoją filiżankę, która wyglądać będzie jak deser.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 396 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Pizza Gra Deser Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Lody Gry Bar Gry Torty Gry Śniadanie Gry Makaron Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Obiad Gra Ciasto