Kawowa Babeczka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kawowa Babeczka – czy chcesz, aby Twoja kawa wyglądała wyjątkowo? To samo możesz zrobić z filiżanką gorącej czekolady. Klikaj wielokrotnie na ikonki znajdujące się po lewej stronie ekranu gry, po każdym kliknięciu zmieni się coś na ekranie. Wybierz najlepsze zestawienie i stwórz swoją filiżankę, która wyglądać będzie jak deser.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 648 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Lody Gry Torty Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zupy Gry Owoce Gra Deser Gry z Czekoladą