Kawiarnia Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kawiarnia Toto – pomóż Toto w prowadzeniu jego kawiarni, która znajduje się w ogrodzie, na świeżym powietrzu. Toto ma bar na środku, a na ławeczkach siadają klienci. Każdy chce zamówić sobie coś do picia lub do jedzenia. Patrz uważnie co zamawiają i wybierz przycisk drinks lub food, aby pojawiły się napoje lub jedzenie. Wtedy klikasz na odpowiedni produkt, a Toto przygotowuje zamówienie. Przeciągnij je do klienta i zarabiaj pieniążki. Przechodź kolejne poziomy. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj gotowe zamówienia do klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 707 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Makaron Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Lody Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Barbie Gry Gry Bar Gra Deser Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy