Kawiarnia Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Kawiarnia Toto – pomóż Toto w prowadzeniu jego kawiarni, która znajduje się w ogrodzie, na świeżym powietrzu. Toto ma bar na środku, a na ławeczkach siadają klienci. Każdy chce zamówić sobie coś do picia lub do jedzenia. Patrz uważnie co zamawiają i wybierz przycisk drinks lub food, aby pojawiły się napoje lub jedzenie. Wtedy klikasz na odpowiedni produkt, a Toto przygotowuje zamówienie. Przeciągnij je do klienta i zarabiaj pieniążki. Przechodź kolejne poziomy. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj gotowe zamówienia do klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 295 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Torty Gry Owoce Gra Deser Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Bar Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zarabianie