Kawiarnia Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kawiarnia Toto – pomóż Toto w prowadzeniu jego kawiarni, która znajduje się w ogrodzie, na świeżym powietrzu. Toto ma bar na środku, a na ławeczkach siadają klienci. Każdy chce zamówić sobie coś do picia lub do jedzenia. Patrz uważnie co zamawiają i wybierz przycisk drinks lub food, aby pojawiły się napoje lub jedzenie. Wtedy klikasz na odpowiedni produkt, a Toto przygotowuje zamówienie. Przeciągnij je do klienta i zarabiaj pieniążki. Przechodź kolejne poziomy. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj gotowe zamówienia do klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 6 768 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Makaron Słodkie Gry Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Zupy Gry Lody Gry Fast Food Gry Bar Gry Pieczenie Gry Hamburgery Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Przepisy