Kawiarnia Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Kawiarnia Toto – pomóż Toto w prowadzeniu jego kawiarni, która znajduje się w ogrodzie, na świeżym powietrzu. Toto ma bar na środku, a na ławeczkach siadają klienci. Każdy chce zamówić sobie coś do picia lub do jedzenia. Patrz uważnie co zamawiają i wybierz przycisk drinks lub food, aby pojawiły się napoje lub jedzenie. Wtedy klikasz na odpowiedni produkt, a Toto przygotowuje zamówienie. Przeciągnij je do klienta i zarabiaj pieniążki. Przechodź kolejne poziomy. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj gotowe zamówienia do klienta.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 7 016 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Ciastka Gry Makaron Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Bar Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Torty Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kurczak Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Lody