Kawiarnia na Plaży - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kawiarnia na Plaży – prowadzisz przytulną kawiarnię znajdującą się na plaży nad samym morzem. Turystów jest wyjątkowo dużo, więc jest okazja na zarobienie pieniędzy. Przeciągnij klienta do wolnego stolika i patrz uważnie jakie zamówienie pojawi się nad jego głową. Odnajdź wtedy takie na blacie baru lub po prawej stronie i przeciągnij klientowi. Pamiętaj, że napoje po prawej stronie muszą się najpierw napełnić. Postaraj się zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 154 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Owoce Barbie Gry Gry Fast Food Gry Lody Gry Kurczak Gry Zupy Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Torty Gry Makaron