Kawiarnia na Plaży - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kawiarnia na Plaży – prowadzisz przytulną kawiarnię znajdującą się na plaży nad samym morzem. Turystów jest wyjątkowo dużo, więc jest okazja na zarobienie pieniędzy. Przeciągnij klienta do wolnego stolika i patrz uważnie jakie zamówienie pojawi się nad jego głową. Odnajdź wtedy takie na blacie baru lub po prawej stronie i przeciągnij klientowi. Pamiętaj, że napoje po prawej stronie muszą się najpierw napełnić. Postaraj się zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 072 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Pieczenie Gra Deser Gry Kurczak Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Owoce Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Makaron Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Torty