Kawiarnia na Plaży | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kawiarnia na Plaży – prowadzisz przytulną kawiarnię znajdującą się na plaży nad samym morzem. Turystów jest wyjątkowo dużo, więc jest okazja na zarobienie pieniędzy. Przeciągnij klienta do wolnego stolika i patrz uważnie jakie zamówienie pojawi się nad jego głową. Odnajdź wtedy takie na blacie baru lub po prawej stronie i przeciągnij klientowi. Pamiętaj, że napoje po prawej stronie muszą się najpierw napełnić. Postaraj się zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 001 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Makaron Gry Owoce Gry Bar Gry Kanapki Gry Obiad Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Lody Gry Kurczak Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Torty Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe