Kawiarnia na Plaży | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Kawiarnia na Plaży – prowadzisz przytulną kawiarnię znajdującą się na plaży nad samym morzem. Turystów jest wyjątkowo dużo, więc jest okazja na zarobienie pieniędzy. Przeciągnij klienta do wolnego stolika i patrz uważnie jakie zamówienie pojawi się nad jego głową. Odnajdź wtedy takie na blacie baru lub po prawej stronie i przeciągnij klientowi. Pamiętaj, że napoje po prawej stronie muszą się najpierw napełnić. Postaraj się zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 4 484 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Bar Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Ciastka Gry Lody Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Zupy Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gra Deser