Kawiarenka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Kawiarenka – jesteś sprzedawca w kawiarence, ale nie tylko kawa sprzedaje się tutaj znakomicie. Tak samo chętnie klienci zamawiają coś do zjedzenia. Najchętniej hamburgery. Patrz uważnie na zamówienie i jego poszczególne składniki, a następnie klikaj po kolei na produkty, aby skomponować takie samo danie. Nie zapomnij o kawie!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 7 018 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Deser Gry Zupy Gry Owoce Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Lody Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Bar Gry Ciastka Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę