Kawiarenka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Kawiarenka – jesteś sprzedawca w kawiarence, ale nie tylko kawa sprzedaje się tutaj znakomicie. Tak samo chętnie klienci zamawiają coś do zjedzenia. Najchętniej hamburgery. Patrz uważnie na zamówienie i jego poszczególne składniki, a następnie klikaj po kolei na produkty, aby skomponować takie samo danie. Nie zapomnij o kawie!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 26)
Grano już: 6 792 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Obiad