Kawałek Pizzy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kawałek Pizzy – każdy z nas lubi pizzę. Taki mały trójkącik może wywołać ogromną ilość radości. Pyszny, rozpływający się w ustach ser, Twoje ulubione dodatki, sos, a to wszystko na pysznym, cieniutkim cieście. Klikaj na ikonki znajdujące się u góry ekranu gry, klikaj wielokrotnie, bo po każdym kliknięciu zmieni się coś na talerzu. Skomponuj swój własny kawałek.

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 4 202 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Bar Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Owoce Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron