Kathy’s Home Delivery - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Kathy’s Home Delivery – tata Kathy ma sklep spożywczy, którego specjalnością jest dostawa prosto do domu produktów kupionych przez Internet. Kathy jest jeszcze za mała, żeby pomagać swojemu tacie, dlatego ty kompletuj zamówienia przemieszczając się między półkami. Obsłuż wszystkie zamówienia przed końcem czasu, żeby przejść do kolejnego etapu. Powodzenia!
Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 164 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Kurczak Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Deser Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Torty Gry Przepisy Gry Bar Słodkie Gry Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy