Kathy’s Home Delivery - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Kathy’s Home Delivery – tata Kathy ma sklep spożywczy, którego specjalnością jest dostawa prosto do domu produktów kupionych przez Internet. Kathy jest jeszcze za mała, żeby pomagać swojemu tacie, dlatego ty kompletuj zamówienia przemieszczając się między półkami. Obsłuż wszystkie zamówienia przed końcem czasu, żeby przejść do kolejnego etapu. Powodzenia!
Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 399 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Kurczak Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Słodkie Gry Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Lody Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Makaron Gry Przepisy