Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kathy’s Home Delivery – tata Kathy ma sklep spożywczy, którego specjalnością jest dostawa prosto do domu produktów kupionych przez Internet. Kathy jest jeszcze za mała, żeby pomagać swojemu tacie, dlatego ty kompletuj zamówienia przemieszczając się między półkami. Obsłuż wszystkie zamówienia przed końcem czasu, żeby przejść do kolejnego etapu. Powodzenia!
Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 167 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Bar Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Pieczenie Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Zupy Gry Lody Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Kurczak