Kathy's Home Delivery | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kathy’s Home Delivery – tata Kathy ma sklep spożywczy, którego specjalnością jest dostawa prosto do domu produktów kupionych przez Internet. Kathy jest jeszcze za mała, żeby pomagać swojemu tacie, dlatego ty kompletuj zamówienia przemieszczając się między półkami. Obsłuż wszystkie zamówienia przed końcem czasu, żeby przejść do kolejnego etapu. Powodzenia!
Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 303 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Pizza Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Torty Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gra Ciasto Gra Deser Gry Bar Gry Warzywa