Karnawałowe Ciasto | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Karnawałowe Ciasto (Carnival Cake) – Tort. Ciasto idealne. Nadające się na każdą okazję i okoliczność. Zawsze smaczne, słodkie i kuszące. A o tym, na jaką okazję będzie przeznaczone decyduje jego dekoracja. Tym razem szykujemy się do radosnego karnawału. Jeśli więc karnawał, to mnóstwo ozdób, świecidełek i maska. Tak. Nie ograniczaj się. Baw się w dekorowanie.

Sterowanie – za pomocą myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 484 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Lody Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Fast Food Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Bar Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gra Ciasto Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zręcznościowe