Karmelowe Brownie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Karmelowe Brownie – zrób pyszne ciasto karmelowe krok po kroku. Niebieska rączka wskazuje produkty po które należy sięgnąć. Wsypuj, dolewaj, miksuj i mieszaj. Zostań mistrzynią wypieków!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 3 217 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Lody Gry Torty Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Owoce Gry Obiad Gry Kanapki Gry Fast Food Słodkie Gry Gra Deser Gry Bar Gra Ciasto