Karmelowe Brownie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Karmelowe Brownie – zrób pyszne ciasto karmelowe krok po kroku. Niebieska rączka wskazuje produkty po które należy sięgnąć. Wsypuj, dolewaj, miksuj i mieszaj. Zostań mistrzynią wypieków!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 12)
Grano już: 4 827 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Owoce Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kuchnia