Kanapki z Kurczakiem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kanapki z Kurczakiem – przygotuj kanapki z kurczakiem, zobacz jak wcześniej przygotować mięsko, aby było soczyste i dobrze doprawione. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie. Smacznego!
Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 554 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kurczak Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Pizza Gry Lody Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Barbie Gry