Kanapki z Kurczakiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Kanapki z Kurczakiem – przygotuj kanapki z kurczakiem, zobacz jak wcześniej przygotować mięsko, aby było soczyste i dobrze doprawione. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie. Smacznego!
Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 3 492 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zupy Gry Kurczak Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Lody Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Owoce Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Makaron