Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Kanapki z Kurczakiem – przygotuj kanapki z kurczakiem, zobacz jak wcześniej przygotować mięsko, aby było soczyste i dobrze doprawione. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie. Smacznego!
Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 259 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Barbie Gry Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Pizza Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Bar Gra Deser Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Fast Food