Kanapki Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kanapki Sary – Sara robi przepyszne kanapki, potrzebuje jednak Twojej pomocy. Ubierz Sarę, załóż jej fartuszek i czapkę, a następnie wybierz co dziś przyrządziła. Zmieniaj wystrój jej kuchni oraz dodatki. To niekończąca się zabawa. Pamiętaj zrobić zdjęcie!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 17 574 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bar Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Fast Food Gra Deser Gra Ciasto Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Lody Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Gry Przepisy Gry z Czekoladą