Kanapki Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kanapki Sary – Sara robi przepyszne kanapki, potrzebuje jednak Twojej pomocy. Ubierz Sarę, załóż jej fartuszek i czapkę, a następnie wybierz co dziś przyrządziła. Zmieniaj wystrój jej kuchni oraz dodatki. To niekończąca się zabawa. Pamiętaj zrobić zdjęcie!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 25)
Grano już: 16 974 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Owoce Gra Deser Gry Fast Food Gry Makaron Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Lody Gry Bar Gry Kuchnia Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam