Kanapki na Śniadanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Kanapki na Śniadanie (Cooking Breakfast Sandwich) – co może być smaczniejszego od pysznych kanapek? Grillowane kanapki! Zobaczcie jak przygotować na śniadanie nietypowe sandwiche ze smażonym bekonem i omletem.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 440 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Fast Food Gry Lody Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gra Deser Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Torty Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek