Kanapki na Śniadanie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kanapki na Śniadanie (Cooking Breakfast Sandwich) – co może być smaczniejszego od pysznych kanapek? Grillowane kanapki! Zobaczcie jak przygotować na śniadanie nietypowe sandwiche ze smażonym bekonem i omletem.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 364 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Makaron Słodkie Gry Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Torty Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Kanapki Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie