Kanapki na Śniadanie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kanapki na Śniadanie (Cooking Breakfast Sandwich) – co może być smaczniejszego od pysznych kanapek? Grillowane kanapki! Zobaczcie jak przygotować na śniadanie nietypowe sandwiche ze smażonym bekonem i omletem.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 803 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Bar Gry Pizza Gry Torty Gry Śniadanie Gry Lody Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Deser