Kanapka Z Tuńczykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Z Tuńczykiem – poznaj składniki super kanapki. Nie jest to zwykła kanapka z szynką i serem, to nieźle wypasiona kanapka, której pozazdrości Ci każdy na przerwie w szkole. Udekoruj ją, a już niebawem przekonasz się jak łatwo ją zrobić. Klikaj na ikonki po prawej stronie, za każdym kolejnym kliknięciem w tę samą ikonkę, pojawiać się będą nowe dodatki na Twojej kanapce. Pamiętaj o dodatkach.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 375 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Lody Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zupy Gry Warzywa Gra Deser Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Torty Słodkie Gry Gry Owoce Barbie Gry Gra Ciasto