Kanapka Z Tuńczykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Z Tuńczykiem – poznaj składniki super kanapki. Nie jest to zwykła kanapka z szynką i serem, to nieźle wypasiona kanapka, której pozazdrości Ci każdy na przerwie w szkole. Udekoruj ją, a już niebawem przekonasz się jak łatwo ją zrobić. Klikaj na ikonki po prawej stronie, za każdym kolejnym kliknięciem w tę samą ikonkę, pojawiać się będą nowe dodatki na Twojej kanapce. Pamiętaj o dodatkach.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 5 589 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Torty Gra Ciasto Gra Deser Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Bar Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Obiad Słodkie Gry Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam