Kanapka Z Tuńczykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Z Tuńczykiem – poznaj składniki super kanapki. Nie jest to zwykła kanapka z szynką i serem, to nieźle wypasiona kanapka, której pozazdrości Ci każdy na przerwie w szkole. Udekoruj ją, a już niebawem przekonasz się jak łatwo ją zrobić. Klikaj na ikonki po prawej stronie, za każdym kolejnym kliknięciem w tę samą ikonkę, pojawiać się będą nowe dodatki na Twojej kanapce. Pamiętaj o dodatkach.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.4/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 985 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Lody Gry Kanapki Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Torty Barbie Gry Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kurczak Gra Deser