Kanapka z Kurczakiem Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Kurczakiem Sary (Sara’s Cooking Class: BBQ Chicken Sandwich) – przygotujcie pyszną kanapkę z grillowanym kurczakiem. Możecie wybrać tryb gry, w którym będziecie się uczyć i trenować lub tryb „egzamin”, w którym Sara oceni wasze umiejętności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 3 318 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Zarabianie Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Makaron Gry Kurczak Gry Owoce Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry z Czekoladą