Kanapka z Kurczakiem Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Kurczakiem Sary (Sara’s Cooking Class: BBQ Chicken Sandwich) – przygotujcie pyszną kanapkę z grillowanym kurczakiem. Możecie wybrać tryb gry, w którym będziecie się uczyć i trenować lub tryb „egzamin”, w którym Sara oceni wasze umiejętności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 2 079 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Deser Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Fast Food Gry Makaron Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Barbie Gry