Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Kurczakiem Sary (Sara’s Cooking Class: BBQ Chicken Sandwich) – przygotujcie pyszną kanapkę z grillowanym kurczakiem. Możecie wybrać tryb gry, w którym będziecie się uczyć i trenować lub tryb „egzamin”, w którym Sara oceni wasze umiejętności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 3 837 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Pizza Barbie Gry Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Bar Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Lody Gra Deser Słodkie Gry