Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Kurczakiem Sary (Sara’s Cooking Class: BBQ Chicken Sandwich) – przygotujcie pyszną kanapkę z grillowanym kurczakiem. Możecie wybrać tryb gry, w którym będziecie się uczyć i trenować lub tryb „egzamin”, w którym Sara oceni wasze umiejętności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 9)
Grano już: 4 092 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Włoska Gry Obiad Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Lody Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Owoce Barbie Gry Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Makaron