Kanapka z Kurczakiem Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Kurczakiem Sary (Sara’s Cooking Class: BBQ Chicken Sandwich) – przygotujcie pyszną kanapkę z grillowanym kurczakiem. Możecie wybrać tryb gry, w którym będziecie się uczyć i trenować lub tryb „egzamin”, w którym Sara oceni wasze umiejętności.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.1/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 763 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Torty Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bar Barbie Gry Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Lody Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron