Kanapka z Krewetką - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Krewetką – przygotuj pyszną kanapkę z krewetką w roli głównej. Przekonaj się sam, że może to być pyszna przekąska. Wszystko wykonujemy tutaj sami od początku, a więc zaczynamy od obrania i przyrządzenia krewetki. Na ekranie gry pojawią się zielone strzałki, kliknij na początek strzałki i trzymając wciśnięty lewy przycisk myszki przeciągnij kursorem wzdłuż strzałki. Nie jest to takie łatwe, spróbuj parę razy jeśli trzeba. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 270 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Zupy Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Owoce Słodkie Gry Barbie Gry Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Torty Gry Lody Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Ciastka Gry Makaron