Kanapka z Krewetką - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Krewetką – przygotuj pyszną kanapkę z krewetką w roli głównej. Przekonaj się sam, że może to być pyszna przekąska. Wszystko wykonujemy tutaj sami od początku, a więc zaczynamy od obrania i przyrządzenia krewetki. Na ekranie gry pojawią się zielone strzałki, kliknij na początek strzałki i trzymając wciśnięty lewy przycisk myszki przeciągnij kursorem wzdłuż strzałki. Nie jest to takie łatwe, spróbuj parę razy jeśli trzeba. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 868 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Makaron Gry Owoce Gry Torty Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kanapki Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe