Kanapka z Indykiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Indykiem – zrób swoją niepowtarzalną kanapkę i pochwal się nią robiąc zdjęcie. Pyszny chlebek ze świeżymi dodatkami, a głównym składnikiem Twojej kanapki na dziś jest indyk! Spróbuj jak smakuje w kanapce. Możesz również zmienić dekorację na talerzyku i tło. Udanej zabawy!

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 7 450 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Barbie Gry Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Lody Gry Makaron Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Torty