Kanapka z Grillowanym Kurczakiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka z Grillowanym Kurczakiem – razem z Sarą poznaj przepis na kanapkę, ale nie będzie to zwykła kanapka z serem i z szynką, ale wypasiona kanapka z grillowanym kurczakiem. Możemy przejść przez całą sesję i nauczyć się krok po kroku wykonywać tą kanapkę lub od razu zagrać w exam mode, czyli bez podpowiedzi wykonać wszystko. Potem można taką samą kanapkę zrobić w domu na kolację. Przyjemnego grillowania.

Sterowanie – klikamy na wskazany produkt i przeciągamy go.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 15)
Grano już: 7 419 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Lody Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Bar Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zupy Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Obiad