Kanapka Wegetariańska - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Wegetariańska – kanapka jest dobra na każdą okazje. Zazwyczaj jest to kanapka z serem i szynką, ale przecież możemy trochę ulepszyć nasze kanapki. Co powiecie na kanapkę wegetariańską? Brzmi nudno? Wcale nie. Jest ona zdrowa i pożywna. Na wiosnę mamy całe mnóstwo warzyw, które możemy dodać do kanapki, dzięki temu będzie kolorowa i zdrowa. Zobaczcie co możecie dodać do kanapki. Smacznego!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj warzywa na środek kocyka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 649 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Fast Food Barbie Gry Gry Torty Gry Kanapki Gry Ciastka Gry Makaron Gry Hamburgery Gra Deser Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Lody Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie