Kanapka Wegetariańska - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Wegetariańska – kanapka jest dobra na każdą okazje. Zazwyczaj jest to kanapka z serem i szynką, ale przecież możemy trochę ulepszyć nasze kanapki. Co powiecie na kanapkę wegetariańską? Brzmi nudno? Wcale nie. Jest ona zdrowa i pożywna. Na wiosnę mamy całe mnóstwo warzyw, które możemy dodać do kanapki, dzięki temu będzie kolorowa i zdrowa. Zobaczcie co możecie dodać do kanapki. Smacznego!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj warzywa na środek kocyka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 911 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Torty Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bar Gry Obiad Gry Owoce Gry Śniadanie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Kurczak