Kanapka Wegetariańska - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Wegetariańska – kanapka jest dobra na każdą okazje. Zazwyczaj jest to kanapka z serem i szynką, ale przecież możemy trochę ulepszyć nasze kanapki. Co powiecie na kanapkę wegetariańską? Brzmi nudno? Wcale nie. Jest ona zdrowa i pożywna. Na wiosnę mamy całe mnóstwo warzyw, które możemy dodać do kanapki, dzięki temu będzie kolorowa i zdrowa. Zobaczcie co możecie dodać do kanapki. Smacznego!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj warzywa na środek kocyka.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.4/10 (liczba ocen: 8)
Grano już: 6 330 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Obiad Gry Torty Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Fast Food Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Bar Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Dekorowanki