Kanapka na Wypasie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Kanapka na Wypasie – zrób swoja kanapkę, którą najesz się do syta. Jest ona serwowana z kurczakiem i ma masę dodatków. W lewym, górnym rogu ekranu gry widzimy obrazek z produktem, który aktualnie trzeba użyć. Sięgamy po niego i przeciągamy do głównej miski. Sekret smaku tej kanapki tkwi w w przygotowaniu kurczaka. Jest on marynowany, a potem grillowany. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 798 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bar Gry Warzywa Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Makaron Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Lody