Kanapka na Wypasie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka na Wypasie – zrób swoja kanapkę, którą najesz się do syta. Jest ona serwowana z kurczakiem i ma masę dodatków. W lewym, górnym rogu ekranu gry widzimy obrazek z produktem, który aktualnie trzeba użyć. Sięgamy po niego i przeciągamy do głównej miski. Sekret smaku tej kanapki tkwi w w przygotowaniu kurczaka. Jest on marynowany, a potem grillowany. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 5 568 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Bar Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Kanapki Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Fast Food