Kanapka Łososiowa Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Łososiowa Barbie – Zobacz jak zrobić pożywną kanapkę z łososiem i wieloma innymi składnikami. Pingwinek chętnie pomaga, ponieważ sam lubi rybki. Żółta strzałka pokazuje po jaki produkt należy aktualnie sięgnąć. Wykonaj wszystkie zadania i zapoznaj się z procesem powstawania tej pysznej kanapki. Będziesz mógł zrobić taką u siebie w domu i zadziwić kolegów i koleżanki w szkole najlepszą kanapką w klasie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 37)
Grano już: 10 662 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Owoce Gry Torty Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Obiad Gry Bar Gry Makaron Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry z Czekoladą