Kanapka Łososiowa Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Łososiowa Barbie – Zobacz jak zrobić pożywną kanapkę z łososiem i wieloma innymi składnikami. Pingwinek chętnie pomaga, ponieważ sam lubi rybki. Żółta strzałka pokazuje po jaki produkt należy aktualnie sięgnąć. Wykonaj wszystkie zadania i zapoznaj się z procesem powstawania tej pysznej kanapki. Będziesz mógł zrobić taką u siebie w domu i zadziwić kolegów i koleżanki w szkole najlepszą kanapką w klasie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 37)
Grano już: 10 788 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Lody Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Torty Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Fast Food Gry Śniadanie