Kanapka Łososiowa Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Łososiowa Barbie – Zobacz jak zrobić pożywną kanapkę z łososiem i wieloma innymi składnikami. Pingwinek chętnie pomaga, ponieważ sam lubi rybki. Żółta strzałka pokazuje po jaki produkt należy aktualnie sięgnąć. Wykonaj wszystkie zadania i zapoznaj się z procesem powstawania tej pysznej kanapki. Będziesz mógł zrobić taką u siebie w domu i zadziwić kolegów i koleżanki w szkole najlepszą kanapką w klasie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 37)
Grano już: 10 877 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Bar Gry Zupy Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Obiad Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Hamburgery