Kanapka Łososiowa Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Kanapka Łososiowa Barbie – Zobacz jak zrobić pożywną kanapkę z łososiem i wieloma innymi składnikami. Pingwinek chętnie pomaga, ponieważ sam lubi rybki. Żółta strzałka pokazuje po jaki produkt należy aktualnie sięgnąć. Wykonaj wszystkie zadania i zapoznaj się z procesem powstawania tej pysznej kanapki. Będziesz mógł zrobić taką u siebie w domu i zadziwić kolegów i koleżanki w szkole najlepszą kanapką w klasie!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.4/10 (liczba ocen: 36)
Grano już: 10 522 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zupy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Owoce Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Lody Gry Torty Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Pieczenie