Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Jennifer Rose: Snack Bar – Jennifer i jej bar na plaży odnoszą sukces – wszyscy chcą spróbować letnich przekąsek, takich jak lody, świeży sok czy hamburgery. Jenniffer już nie daje rady z obsługą klientów, dlatego prosi cię o pomoc. Postarajcie się zebrać jak najwięcej pieniędzy i rozwinąć biznes.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1211 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Fast Food Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Pizza Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Lody Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Ciastka Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą