Jennifer Rose: Snack Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Jennifer Rose: Snack Bar – Jennifer i jej bar na plaży odnoszą sukces – wszyscy chcą spróbować letnich przekąsek, takich jak lody, świeży sok czy hamburgery. Jenniffer już nie daje rady z obsługą klientów, dlatego prosi cię o pomoc. Postarajcie się zebrać jak najwięcej pieniędzy i rozwinąć biznes.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 988 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Ciastka Gry Bar Gry Fast Food Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Obiad Słodkie Gry Gry Warzywa Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Torty Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zręcznościowe