Jennifer Rose: Snack Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Jennifer Rose: Snack Bar – Jennifer i jej bar na plaży odnoszą sukces – wszyscy chcą spróbować letnich przekąsek, takich jak lody, świeży sok czy hamburgery. Jenniffer już nie daje rady z obsługą klientów, dlatego prosi cię o pomoc. Postarajcie się zebrać jak najwięcej pieniędzy i rozwinąć biznes.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 290 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Kuchnia Gra Deser Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Barbie Gry Gry Bar Gry Zrób Sałatkę