Jennifer Rose: Snack Bar - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Jennifer Rose: Snack Bar – Jennifer i jej bar na plaży odnoszą sukces – wszyscy chcą spróbować letnich przekąsek, takich jak lody, świeży sok czy hamburgery. Jenniffer już nie daje rady z obsługą klientów, dlatego prosi cię o pomoc. Postarajcie się zebrać jak najwięcej pieniędzy i rozwinąć biznes.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 4 525 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Makaron Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Fast Food Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Torty Gry Przepisy