Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Jennifer Rose: Snack Bar – Jennifer i jej bar na plaży odnoszą sukces – wszyscy chcą spróbować letnich przekąsek, takich jak lody, świeży sok czy hamburgery. Jenniffer już nie daje rady z obsługą klientów, dlatego prosi cię o pomoc. Postarajcie się zebrać jak najwięcej pieniędzy i rozwinąć biznes.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 254 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gra Deser Gry Przepisy Gry Torty Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Fast Food Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Zupy Barbie Gry Gry Makaron Gry Kanapki Gry Obiad Gry Bar Gra Ciasto Gry Zręcznościowe