Jennifer Rose: Snack Bar | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Jennifer Rose: Snack Bar – Jennifer i jej bar na plaży odnoszą sukces – wszyscy chcą spróbować letnich przekąsek, takich jak lody, świeży sok czy hamburgery. Jenniffer już nie daje rady z obsługą klientów, dlatego prosi cię o pomoc. Postarajcie się zebrać jak najwięcej pieniędzy i rozwinąć biznes.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 566 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gra Deser Gry Hamburgery Gry Obiad Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Pizza Gry Warzywa Gry Lody Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Owoce Gry Bar Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę