Jedzonko Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Jedzonko Barbie – Barbie zaprasza na wspólne chwile w kuchni. Wynikiem tego spotkania będzie poznanie ulubionej potrawy Barbie. To coś co zawsze przyrządza sobie, kiedy tylko ma na chęć i czas, aby przygotować sobie coś w domu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a poznasz cały przepis. Udanych kulinarnych chwil z Barbie w kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 8 699 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Torty Gry Kanapki Barbie Gry Gry z Czekoladą Gra Deser Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Bar Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek