Jedzonko Barbie | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Jedzonko Barbie – Barbie zaprasza na wspólne chwile w kuchni. Wynikiem tego spotkania będzie poznanie ulubionej potrawy Barbie. To coś co zawsze przyrządza sobie, kiedy tylko ma na chęć i czas, aby przygotować sobie coś w domu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a poznasz cały przepis. Udanych kulinarnych chwil z Barbie w kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.6/10 (liczba ocen: 21)
Grano już: 7 175 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Pizza Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zupy Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Torty Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak