Jedzonko Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Jedzonko Barbie – Barbie zaprasza na wspólne chwile w kuchni. Wynikiem tego spotkania będzie poznanie ulubionej potrawy Barbie. To coś co zawsze przyrządza sobie, kiedy tylko ma na chęć i czas, aby przygotować sobie coś w domu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a poznasz cały przepis. Udanych kulinarnych chwil z Barbie w kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 8 587 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Kuchnia Gra Deser Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zupy Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Torty Gry Bar Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Obiad Barbie Gry Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Owoce Gry Lody Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek