Jedzonko Barbie - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Jedzonko Barbie – Barbie zaprasza na wspólne chwile w kuchni. Wynikiem tego spotkania będzie poznanie ulubionej potrawy Barbie. To coś co zawsze przyrządza sobie, kiedy tylko ma na chęć i czas, aby przygotować sobie coś w domu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry, a poznasz cały przepis. Udanych kulinarnych chwil z Barbie w kuchni.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 23)
Grano już: 8 771 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Obiad Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Fast Food Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Makaron Gry Kurczak Gry Lody Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto