Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Jam Pancake Decoration – wyobraźcie sobie, że zawitała do ciebie koleżanka, dla której przygotowaliście ciasto z kilku grubych, amerykańskich naleśników. Wybierz smak placuszków, polewę, a także owoce, którymi udekorujesz swój wspaniały deser.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1599 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Kuchnia Gra Deser Gry Lody Barbie Gry Gra Ciasto Gry Bar Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Torty Gry Makaron Gry Kurczak Gry Pizza Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Pieczenie