Jam Pancake Decoration - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Jam Pancake Decoration – wyobraźcie sobie, że zawitała do ciebie koleżanka, dla której przygotowaliście ciasto z kilku grubych, amerykańskich naleśników. Wybierz smak placuszków, polewę, a także owoce, którymi udekorujesz swój wspaniały deser.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 067 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Obiad Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Bar Gry Kanapki Gry Torty Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Pieczenie Gry Lody Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Ciastka Słodkie Gry