Jam Pancake Decoration - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Jam Pancake Decoration – wyobraźcie sobie, że zawitała do ciebie koleżanka, dla której przygotowaliście ciasto z kilku grubych, amerykańskich naleśników. Wybierz smak placuszków, polewę, a także owoce, którymi udekorujesz swój wspaniały deser.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 333 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Lody Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Bar Gra Deser Barbie Gry Gry Torty Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie