Jajka z Curry - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Jajka z Curry – przygotuj pyszne danie z jajkami i przyprawą curry. Zobacz jak to niecodzienne połączenie dobrze razem współgra i nadaje jajkom wyśmienity smak. Na początku gry kliknijcie na „items”, aby zobaczyć każdy produkt, który będzie nam potrzebny. Rękawy w górę i zaskoczcie rodzinkę jajkami z curry na wielkanocnym stole.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 5 676 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Bar Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Obiad Gra Ciasto Barbie Gry Gry Warzywa Gry Torty Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Śniadanie