Jajka Wielkanocne | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Jajka Wielkanocne – pomóż Toto udekorować jajka wielkanocne. Po lewej stronie jest już gotowe jajko, po prawej stronie jest Twoje jajko, które musisz udekorować dokładnie tak samo. Używaj mazaków z właściwym wzorkiem, pędzelka z odpowiednią farbą oraz naklejki. Pamiętaj, że możesz zmienić również podstawek, na którym stoi jajko. Gra jest na czas, więc pospiesz się przy przejść do kolejnego poziomu.

Sterowanie – klikaj na przybory i przeciągnij je myszką na jajko.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 22)
Grano już: 10 634 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Lody Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Owoce Gry Obiad Gry Przepisy Gry Torty Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Makaron Gra Deser Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zupy Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam