Jajeczna Zabawa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Jajeczna Zabawa (Chick And Eggs) – Tuzin jajek czeka aby je przenieść na wyższy poziom. Dosłownie. Podrzuć jajkiem we właściwym momencie a trafi do koszyczka wyżej. Jak daleko zajdziesz mając do dyspozycji 12 jajek, które tłuką się, gdy nie trafisz? Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.7/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 1 270 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Warzywa Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Owoce Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Ciastka Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Przepisy Gry Makaron Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zupy Gry Śniadanie