Jajeczna Zabawa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Jajeczna Zabawa (Chick And Eggs) – Tuzin jajek czeka aby je przenieść na wyższy poziom. Dosłownie. Podrzuć jajkiem we właściwym momencie a trafi do koszyczka wyżej. Jak daleko zajdziesz mając do dyspozycji 12 jajek, które tłuką się, gdy nie trafisz? Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 338 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zupy Gry z Czekoladą Barbie Gry Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Owoce Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Torty Gry Makaron Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gra Ciasto