Jajeczna Zabawa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Jajeczna Zabawa (Chick And Eggs) – Tuzin jajek czeka aby je przenieść na wyższy poziom. Dosłownie. Podrzuć jajkiem we właściwym momencie a trafi do koszyczka wyżej. Jak daleko zajdziesz mając do dyspozycji 12 jajek, które tłuką się, gdy nie trafisz? Powodzenia.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 258 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Pizza Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Deser Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Makaron Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Bar