Jagodowe Pancakes - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Jagodowe Pancakes (Blueberry Pancakes) – jeśli uważacie, że nie da się połączyć jagód, twarogu i ketchupu w jednej potrawie, to jesteście w błędzie 🙂 Zobaczcie koniecznie jak przygotować niecodzienne śniadanie w postaci naleśników panecakes z niepasującymi do siebie (na pierwszy rzut oka) dodatkami.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 995 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zupy Gry Obiad Słodkie Gry Gra Deser Gry Makaron Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Śniadanie