Jagodowe Pancakes - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Jagodowe Pancakes (Blueberry Pancakes) – jeśli uważacie, że nie da się połączyć jagód, twarogu i ketchupu w jednej potrawie, to jesteście w błędzie 🙂 Zobaczcie koniecznie jak przygotować niecodzienne śniadanie w postaci naleśników panecakes z niepasującymi do siebie (na pierwszy rzut oka) dodatkami.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 929 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Makaron Gry Warzywa Gry Bar Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gra Deser Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kurczak